Transporti në tërë Kosovën falas brenda 24h.
Mundësi ndrrimi brenda 24h pas pranimit te porosisë.
My Cart

Mini Cart

 
1.
ZGJEDH STILIN

Zgjedh stilin tënd dhe shto ne shportën e blerjes.

2.
KOMPLETO POROSINË

Vazhdo tek checkout dhe jep adresën.

3.
PRANO POROSINË

Prano porosinë nga posta, dhe paguaj kesh te Postieri. Transporti Falas.

4.
SHIJO STILIN

Shijo stilin e bukur që ke zgjedhë.
Be Beautiful, Be You...

TRENDING

Top view in this week

OUR PRODUCTS

Top sale in this week
Bluze
-20%
Bluze
27,99 € Regular Price 34,99 €
Kemishe
-20%
Kemishe
26,39 € Regular Price 32,99 €
Xhakete
-20%
Xhakete
35,99 € Regular Price 44,99 €